wtorek, lutego 20, 2007

Wykrywacz gapowiczów - rotfl

Click to enlarge :)

5 komentarzy:

Mazer pisze...

widze kolego ze strasznie cie sprawa wpadki MPK zainspirowala. ja nigdy nie placilem bo wiedzialem ze sie nie opyla, a leszce co placily w plecy sa, hehe.

Wyroślak pisze...

No właśnie ja niestety raz załapałam karę od kanara jak na leciutkiej bańce wracałam o 21:57 ( pono od 22 nie sprawdzają...) No i taki jakiś cieciu postraszył mnie tym ichnim rejestrem więc na drugi dzień grzecznie uiściłam.. Okazuje się że 70 peelenów w plecy..Choć to dawne dzieje ( z 3 lata będzie) dalej szkoda jak nic...
fuck MPK!!!

Skeletto pisze...

Wyroslak jestes zbyt praworządna :). Poza tym za jeden mandat by ciena liste dluzników nie wsadzili. Jako prawnik powinnaś wiedzieć, że to sie robi dopiero od pewnej kwoty zadłużenia (chyba cos ponad 300pln , ale to tylko ma intuicja). Poza tym jak mi wysłali papier ze na tej liscie jestem, to sobie zrobilem raport bankowy i mi nic nie wyszło. Słowem: liar liar :)

Wyroślak pisze...

Tak też myślałam, że to lipa jakowaś z tym rejestrem, ale wolałam zapłacić 70 zł niż czekać az się zrobi 200..( Poza tym byłam wtedy na 1. roku, więc niewiele wiedziałam :) Ale masz rację że człowiek jest przeżarty wewnętrznie przez system,zaprogramowany na lęki(np. przed MPK) i wyrzuty sumienia... Tak właśnie działa matrix czy inny syf.
System sux!!!

Enjin pisze...

Jestem dzieckiem systemu :(