poniedziałek, lipca 09, 2007

Wałęsy dodatnie i WAŁęsy ujemne.

Ostatnio Mazur pokazał mi reportaż Plusy dodatnie, plusy ujemne i teraz zastanawiam się jak to z tymi znakami jest. Trochę ciężko jest wrzucić na człowieka, którego mój dziadek jako jeden z solidarnościowców i współorganizatorów strajków w lubelskiej FSC, ustawił mi jako bohatera. Z drugiej strony filmik przedstawia materiały, które dość dobitnie świadczą o "prawdomówności" i postawach Lesia... Do tego nie jest to jedyny reportaż, który przedstawia pewną grupę osób w pewnej konfiguracji faktów - mam tu na myśli Nocną zmianę.

Zastanawiam się, czy kiedykolwiek puścili te filmy w czasie antenowym o rozsądnej oglądalności. Jeśli nie to ciekawe dlaczego - chyba ludzie by chętnie obejrzeli na przykład takie oświadczenie Wałęsy, które zostało natychmiast wycofane z PAP. Jeśli ktoś tego nie widział to polecam klikać w powyższe linki - warto poświęcić czas na obejrzenie tych materiałów.

Poniżej zwiastun Nocnej zmiany.

1 komentarz:

Enjin pisze...

Nocna zmiane mozna bylo obejrzec w TVP nie raz i nie dwa o godzinie 20:05 po wiadomosciach i pogodzie, tak byla emitowana. A tak wogole nie pokazuje sie tam nic nadzwyczajnego, normalne targi politykow - zakulisowe. Tak wyglada polityka, gdt dla kogos jest to nowoscia moze go wprawic w szok, ale tak to wlasnie wyglada na calym swiecie od czasu Aten ^^
Dlatego sie mowi ze polityka jest brudna...